Fundusze europejskie

opakowania

UWAGA

Cały ten dział jest jeszcze "na roboczo" - do napisania i redakcji teksty + uzupełnienie zdjęciami.

Jednym z najczęściej realizowanych materiałów są opakowania. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdego rodzaju opakowanie, nawet w partii kilkudziesięciu sztuk - jesteśmy elastyczni.

 

Przykładowo mogą to być między innymi:

opakowania z kartonu, tektury litej lub tworzyw:
- niezadrukowane
- zadrukowane
- uszlachetnione
- z wklejanym okienkiem z foli PVC
- jedno i wieloczęściowe
- wykonane z materiałów posiadających atest dopuszczenia do kontaktu z żywnością
- na produkty jednostkowe i zestawy

opakowania kaszerowane, zadrukowane w pełnym kolorze lub niezadrukowane, z tektury falistej, z przeznaczeniem na produkty cięższe, wymagające twardego opakowania

opakowanie typu blister (połączenie sztywno ukształtowanego PVC i kartonu) i inne opakowania z PVC, zwykle z zadrukowaniem

opakowania kaszerowane i oklejane z tektur i materiałów introligatorskich, zwykle z suchym tłokiem lub/i hot-stampingiem, jednoczęściowe i z wieczkiem, przeznaczone przeważnie na prezenty lub ekskluzywne produkty, upominki, medale, karty do gry, kosmetyki itp.

opakowania zbiorcze z tektur falistych, trzy- i pięciowarstwowych. klapowe (standardowe) i fasonowe (dostosowane do indywidualnego zamówienia, często nadrukowane, pełniące również funkcję ekspozytora)

wkładki do opakowań, wykonane z kartonów i tektur, mające zabezpieczyć produkt w opakowaniu

mogą to być też wszelkiego rodzaju połączenia wyżej wymienionych możliwości wykonawczych opakowań

 

Jeśli nie masz pewności, czy jesteśmy w stanie wykonać opakowanie, które chcesz zrealizować - zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące technologii i możliwości wykonawczych i prawdopodobnie rozpoczniemy współpracę. U nas możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Jeśli dokładnie wiesz czego chcesz - skontaktuj się z nami, to może być początek długoletniego partnerstwa.

Zapraszamy do współpracy!